LEGO TECHNIC 42158 VYTRVALOST MARSOVSKÉHO VOZÍTKA NASA
Kód: KLOLEGLEG0785
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
1132
Série
Technic
Návod
Ano
Doporučený věk
10+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
1,5 kg
Výška balení
262 mm
Výška
230 mm
Šířka
230 mm
Hloubka balení
118 mm
Hloubka
320 mm
Šířka balení
382 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.552 kg |
| EAN: | 5702017425184 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 122 mm |
| Šířka balení: | 384 mm |
| Délka balení: | 263 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
