LEGO STAR WARS 75408 Helma Jango Fett
Kód: KLOLEGLEG1750
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Série
Star Wars™
Počet prvků
616
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
120 mm
Výška
210 mm
Hloubka
110 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
91 mm
Hmotnost včetně balení
861 g
Výška balení
354 mm
Šířka balení
191 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5702017817590 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
