LEGO STAR WARS 75399 Hvězdná stíhačka U-Wing rebelů
Kód: KLOLEGLEG1748
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
594
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Doporučený věk
8+ let/let
Série
Star Wars™
Hmotnost a rozměry
Šířka
160 mm
Výška
90 mm
Hloubka
410 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
733 g
Výška balení
191 mm
Hloubka balení
91 mm
Šířka balení
354 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5702017817439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
