LEGO STAR WARS 75398 C-3PO
Kód: KLOLEGLEG1374
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Počet prvků
1138
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Série
Star Wars™
Hmotnost a rozměry
Výška
380 mm
Údaje o balení
Výška balení
452 mm
Hmotnost včetně balení
1,36 kg
Hloubka balení
68 mm
Šířka balení
278 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 5702017584508 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
