LEGO STAR WARS 75394 Imperiální hvězdný destruktor
Kód: KLOLEGLEG1519
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
7 ks.
Doporučený věk
10+ let/let
Návod
Ano
Počet prvků
1555
Série
Star Wars™
Hmotnost a rozměry
Výška
160 mm
Šířka
290 mm
Hloubka
460 mm
Údaje o balení
Výška balení
282 mm
Hmotnost včetně balení
1,89 kg
Hloubka balení
136 mm
Šířka balení
456 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 5702017600291 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 458 mm |
| Délka balení: | 142 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
