LEGO STAR WARS 75389 Temný sokol
Kód: KLOLEGLEG1371
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
10+ let/let
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
6 ks.
Počet prvků
1579
Série
Star Wars™
Hmotnost a rozměry
Šířka
320 mm
Výška
120 mm
Hloubka
430 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,53 kg
Hloubka balení
110 mm
Šířka balení
476 mm
Výška balení
373 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| EAN: | 5702017584454 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 508 mm |
| Délka balení: | 388 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
