LEGO STAR WARS 75379 R2-D2
Kód: KLOLEGLEG1317
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
1050
Série
Star Wars™
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Doporučený věk
10+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka
110 mm
Výška
240 mm
Šířka
160 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 5702017584379 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
