LEGO STAR WARS 75367 Republikový útočný křižník třídy Venator (Ultimate Collector Series)
Kód: KLOLEGLEG1339
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Star Wars™
Návod
Ano
Počet prvků
5374
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka
1090 mm
Šířka
540 mm
Výška
320 mm
Údaje o balení
Šířka balení
520 mm
Hmotnost včetně balení
9,88 kg
Hloubka balení
378 mm
Výška balení
475 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 5702017421476 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
