LEGO NINJAGO 71836 Obloukový drak zaměření
Kód: KLOLEGLEG1727
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
9+ let/let
Počet prvků
869
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Série
NINJAGO®
Hmotnost a rozměry
Výška
270 mm
Údaje o balení
Šířka balení
540 mm
Hloubka balení
59 mm
Hmotnost včetně balení
878 g
Výška balení
282 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 5702017815701 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
