LEGO NÁPADY 21327 PSACÍ STROJ
Kód: KLOLEGLEG1037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Série
Ideas
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka
260 mm
Šířka
270 mm
Výška
110 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 5702016995831 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 582 mm |
| Šířka balení: | 103 mm |
| Délka balení: | 378 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
