LEGO MINECRAFT 21278 Úkryt pro lupiče a devastátory
Kód: KLOLEGLEG1795
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
665
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Doporučený věk
9+ let/let
Série
Minecraft®
Hmotnost a rozměry
Hloubka
120 mm
Šířka
160 mm
Výška
240 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
61 mm
Výška balení
282 mm
Šířka balení
456 mm
Hmotnost včetně balení
1,14 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.985 kg |
| EAN: | 5702017815527 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
