LEGO MARVEL 76325 Avengers: Čas Ultrona - Quinjet
Kód: KLOLEGLEG1901
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Doporučený věk
12+ let/let
Série
Marvel
Počet prvků
1131
Hmotnost a rozměry
Výška
280 mm
Šířka
450 mm
Hloubka
300 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 5702017817972 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
