LEGO MARVEL 76314 Kapitán Amerika: Občanská válka
Kód: KLOLEGLEG1685
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
8 kusů
Návod
Ano
Počet prvků
736
Série
Marvel
Doporučený věk
10+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška
240 mm
Šířka
170 mm
Údaje o balení
Výška balení
262 mm
Hloubka balení
71 mm
Hmotnost včetně balení
1 kg
Šířka balení
382 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.996 kg |
| EAN: | 5702017817873 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 384 mm |
| Délka balení: | 264 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
