LEGO IDEAS 21345 FOTOAPARÁT POLAROID ONESTEP SX-70
Kód: KLOLEGLEG1177
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
18+ let/let
Počet prvků
516
Návod
Ano
Série
Ideas
Hmotnost a rozměry
Šířka
90 mm
Hloubka
150 mm
Výška
90 mm
Údaje o balení
Výška balení
160 mm
Šířka balení
385 mm
Hmotnost včetně balení
889 g
Hloubka balení
55 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 5702017599113 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
