LEGO HARRY POTTER 76453 Panství Malfoyů
Kód: KLOLEGLEG1691
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Harry Potter™
Pročet figurek na hraní
9 ks.
Návod
Ano
Doporučený věk
10+ let/let
Počet prvků
1601
Hmotnost a rozměry
Hloubka
170 mm
Šířka
300 mm
Výška
310 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,05 kg
Hloubka balení
90 mm
Výška balení
375 mm
Šířka balení
476 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 5702017812915 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 104 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
