LEGO HARRY POTTER 76451 Privet Drive: Návštěva tety Marge
Kód: KLOLEGLEG1856
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Návod
Ano
Série
Harry Potter™
Počet prvků
639
Doporučený věk
8+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška
160 mm
Šířka
310 mm
Hloubka
120 mm
Údaje o balení
Výška balení
262 mm
Hmotnost včetně balení
909 g
Hloubka balení
71 mm
Šířka balení
382 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 5702017812892 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
