LEGO HARRY POTTER 76437 Nora - Sběratelská edice
Kód: KLOLEGLEG1559
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Harry Potter™
Počet prvků
2405
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
10 ks.
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška
460 mm
Šířka
250 mm
Hloubka
230 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3,68 kg
Hloubka balení
113 mm
Výška balení
552 mm
Šířka balení
375 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5702017590417 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
