LEGO HARRY POTTER 76428 Hagridova chýše - Nečekaná návštěva
Kód: KLOLEGLEG1322
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Harry Potter™
Doporučený věk
8+ let/let
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Návod
Ano
Počet prvků
896
Hmotnost a rozměry
Hloubka
150 mm
Výška
170 mm
Šířka
190 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,1 kg
Hloubka balení
262 mm
Výška balení
382 mm
Šířka balení
705 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 5702017583105 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
