LEGO EDUCATION 45681 Rozšiřující sada LEGO Education Spike Prime
Kód: KLOLEGLEG1949
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
LEGO® Education
Návod
Ano
Počet prvků
604
Doporučený věk
10+ let/let
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
93 mm
Výška balení
259 mm
Hmotnost včetně balení
1,12 kg
Šířka balení
380 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 5702016875546 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 90 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
