LEGO DUPLO 10435 Arielin kouzelný podmořský palác
Kód: KLOLEGLEG1413
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
116
Série
DUPLO®
Návod
Ano
Doporučený věk
2+ let/let
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
420 mm
Šířka
350 mm
Hloubka
210 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2 kg
Hloubka balení
98 mm
Výška balení
373 mm
Šířka balení
553 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 5702017583990 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
