LEGO DUPLO 10427 Interaktivní dobrodružný vlak
Kód: KLOLEGLEG1570
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet baterií
4
Návod
Ano
Počet prvků
57
Baterie
Ne
Doporučený věk
2+ let/let
Typ baterie
AAA
Série
DUPLO®
Pročet figurek na hraní
2 kusů
Hmotnost a rozměry
Hloubka
570 mm
Výška
130 mm
Šířka
710 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
90 mm
Hmotnost včetně balení
1,51 kg
Výška balení
375 mm
Šířka balení
478 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5702017583822 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
