LEGO DISNEY 43268 Dům na pláži Lilo a Stitch
Kód: KLOLEGLEG1724
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
834
Série
Disney
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Doporučený věk
9+ let/let
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
350 mm
Výška
170 mm
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Výška balení
262 mm
Šířka balení
382 mm
Hmotnost včetně balení
1,22 kg
Hloubka balení
71 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 5702017814575 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
