LEGO DISNEY 43197 LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ - LEDOVÝ HRAD
Kód: KLOLEGLEG0826
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Doporučený věk
14+ let/let
Počet prvků
1709
Pročet figurek na hraní
6 ks.
Série
Disney
Hmotnost a rozměry
Výška balení
578 mm
Hloubka balení
112 mm
Hmotnost včetně balení
2,77 kg
Hloubka
190 mm
Šířka
350 mm
Výška
650 mm
Šířka balení
374 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 5702016917239 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
