LEGO CREATOR 3 V 1 31167 Strašidelný zámek
Kód: KLOLEGLEG1871
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
736
Návod
Ano
Doporučený věk
9+ let/let
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Série
Creator
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hloubka
150 mm
Výška
250 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
| EAN: | 5702017822426 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 78 mm |
| Délka balení: | 356 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
