LEGO CITY 60469 Hlavní vlakové nádraží
Kód: KLOLEGLEG1827
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
752
Doporučený věk
7+ let/let
Návod
Ano
Série
City
Pročet figurek na hraní
6 ks.
Hmotnost a rozměry
Hloubka
300 mm
Výška
330 mm
Šířka
440 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
90 mm
Výška balení
350 mm
Hmotnost včetně balení
1,72 kg
Šířka balení
375 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 5702017822181 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 373 mm |
| Délka balení: | 88 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
