LEGO CITY 60445 F1 - Nákladní vůz s vozy RB20 a AMR24 F1
Kód: KLOLEGLEG1632
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Počet prvků
1086
Série
City
Doporučený věk
8+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
70 mm
Výška
90 mm
Hloubka
440 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
77 mm
Hmotnost včetně balení
1,7 kg
Šířka balení
536 mm
Výška balení
280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 5702017812519 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
