LEGO CITY 60419 POLICEJNÍ VĚZNICE OSTROV
Kód: KLOLEGLEG1233
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučený věk
7+ let/let
Počet prvků
980
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
7 ks.
Série
City
Hmotnost a rozměry
Šířka
400 mm
Výška
370 mm
Hloubka
160 mm
Údaje o balení
Výška balení
378 mm
Šířka balení
480 mm
Hloubka balení
94 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| EAN: | 5702017583716 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 477 mm |
| Šířka balení: | 373 mm |
| Délka balení: | 93 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
