LEGO ARCHITECTURE 21060 HRAD HIMEJI
Kód: KLOLEGLEG0891
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Počet prvků
2125
Série
Architecture
Doporučený věk
18+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška balení
375 mm
Výška
190 mm
Hloubka balení
107 mm
Šířka
320 mm
Hloubka
270 mm
Hmotnost
2,47 kg
Šířka balení
476 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 5702017417721 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
