Ledlenser P7R Černá Ruční svítilna LED
Kód: OSWLDLLAT0252
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výška pádu
2 m
Přepravní zámek
Ano
Provozní teplota
-20°C ~ +40°C
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Příkon
Napětí baterie
3,7 V
Doba nabíjení baterie
3 h
Počet baterií
1
Akumulátor
Ano
Výdrž baterie (max.)
80 h
Vzhled
Typ svítilny
Ruční svítilna
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Hliník
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
159 mm
Hmotnost
360 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Obsah balení
Kabel USB typu C x 1
Akumulátor
Ano
Osvětlení
Počet lamp
1 lamp
Typ lampy
LED
Minimální dosah světla
35 m
Režimy svítilny
Low Power
Minimální světelný výstup
25 lm
Maximální světelný výstup
2000 lm
Maximální dosah světla
320 m
Počet stupňů výkonu
4
Color Rendering Index (CRI)
70
Teplota barev
6000 - 7500 K
Typ baterie
21700 Lithium-iontové (Li-Ion)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4058205037372 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 212 mm |
| Šířka balení: | 74 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
