Kávovar na espresso MELITTA Avanza F27/0-100
Kód: AGDMLTEXP0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
200 mm
Výška
353 mm
Hloubka
455 mm
Hmotnost
7,2 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Automatické propláchnutí a naváděné odvápnění
Ano
Výkon
Typ kávovaru
Plně automatické
Systém na horkou vodu
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Objem zásobníku vody
1,5 l
Typ náplně
Kávová zrna
Počet nastavení brusky
5
Vestavěný mlýnek
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Dva šálky najednou
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Počet teplotních nastavení
3
Typ produktu
Espresso stroj
Kontrola aroma před přípravou kávy
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky, Knoflík
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Stříbrná
Funkce a programy vaření
Příprava Caffe crema
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.36 kg |
| EAN: | 4006508222100 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
