Indukční varná deska ELECTROLUX LIT30231C
Kód: AGDELCPGZ0214
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
3650 W
Bezpečnostní spínač
Ano
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Barva
Černá
Barva kontrolního panelu
Černá
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Počet varných zón
2 zóna/zón
Materiál povrchu
Sklo
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Hmotnost a rozměry
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1,1 m
Hmotnost
5,5 kg
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Šířka
290 mm
Ergonomie
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ časovače
Digitální
Umístění ovládání
Horní přední
Automatický časový vypínač
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Rychlé vaření
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 7332543982882 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
