Heinrich''s HFR 8216 Horkovzdušná fritéza 5,0 l 1450 W Růžová
Kód: AGDHNCFRY0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní napětí
220 - 240 V
Frekvence pohybové interpolace
50 - 60 Hz
Příkon
1450 W
Vzhled
Úchyty
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ displeje
LED
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Růžová
Protiskluzové nožky
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Vyjímatelná miska
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,7 kg
Výška
354 mm
Šířka
336 mm
Hloubka
336 mm
Údaje o balení
Hmotnost obalu
10 kg
Výška balení
354 mm
Šířka balení
350 mm
Hloubka balení
692 mm
Výkon
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Kapacita
5 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Automatické rozmrazování
Ano
Funkce pečení
Ano
Teplota (min)
80 °C
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Počet programů
6
Přístroj na výrobu chipsů
Ano
Maximální doba dušení
1 h
Indikátory
Kontrolka
Ano
Indikace teplotní připravenosti
Ano
Indikátor připravenosti
Ano
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 4260707286008 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
