Gorenje MMC1000RLBK kuchyňský robot 1000 W 4,5 l Černá, Metalická
Kód: AGDGJEROK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Mlýnek na maso
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Bluetooth
Ne
Délka šňůry
1,1 m
Odšťavňovač
Ano
Počet rychlostí
7
Nastavitelná rychlost
Ano
Obsah nádoby
4,5 l
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Černá
Příkon
Příkon
1000 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
270 mm
Šířka
360 mm
Výška
372 mm
Údaje o balení
Výška balení
315 mm
Šířka balení
400 mm
Hloubka balení
240 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Včetně řezacího disku
Ano
Strojek na těstoviny
Ano
Metla na těsto
Ano
Kotouč na špagety
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Kov
Základní materiál
Kov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.77 kg |
| EAN: | 3838782721854 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 317 mm |
| Šířka balení: | 437 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
