Gorenje GI8421BSC Vestavná indukční varná deska 80 cm 4 zóny černá
Kód: AGDGJEPGZ0128
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Jmenovitý výkon
7.2 kW
Vzhled
Barva
Černá
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Výkon varné zóny 4
1500 W
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2000 W
Umístění varné zóny 1
Vpravo vzadu
Průměr varné zóny 4
230 mm
Průměr varné zóny 2
180 mm
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1500 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2000 W
Šířka varné desky
80 cm
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Materiál povrchu
Keramický
Typ varné zóny 4
Velký
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné zóny 1
Malý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Typ rámečku
Bezrámové se zemí
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2000 W
Forma rámečku
Přímý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Průměr varné zóny 3
180 mm
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Výkon varné zóny 1
1200 W
Výkon varné zóny 2
1500 W
Větší intenzita varné zóny 1
1600 W
Hmotnost a rozměry
Výška
54 mm
Hmotnost
10 kg
Hloubka
520 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Šířka
795 mm
Instalační šířka oddílu
75 cm
Údaje o balení
Výška balení
130 mm
Šířka balení
940 mm
Hmotnost včetně balení
12,3 kg
Hloubka balení
600 mm
Výkon
Funkce PowerBoost
Ano
Funkce Boost
Ano
Dětský zámek
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Časovač
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Vestavěný displej
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Dotyk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 3838782817960 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 935 mm |
| Délka balení: | 605 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
