Gorenje GI6432BCWF Černá Vestavěné 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0135
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
7360 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Materiál povrchu
Sklokeramický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
2300 W
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Větší intenzita varné zóny 1
3000 W
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Průměr varné zóny 2
230 mm
Výkon varné zóny 4
1200 W
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Průměr varné zóny 4
145 mm
Šířka varné desky
60 cm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Výkon varné zóny 2
2300 W
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3000 W
Výkon varné zóny 1
2300 W
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Zvýšení výkonu varné zóny 4
1800 W
Velikost varné zóny 1 (š × h)
210 x 195 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Velikost varné zóny 3 (š × h)
210 x 195 mm
Typ rámečku
Bez rámečku
Zvýšení výkonu varné zóny 3
3000 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
595 mm
Výška
54 mm
Hloubka
520 mm
Hmotnost
8,9 kg
Instalační výška oddílu
7 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Instalační šířka oddílu
56,2 cm
Údaje o balení
Hloubka balení
590 mm
Výška balení
100 mm
Hmotnost včetně balení
9,4 kg
Šířka balení
650 mm
Výkon
Funkce PowerBoost
Ano
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Posuvník, 4 x SliderTouch
Umístění ovládání
Čelní
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Detekce pánve
Ano
Funkce managementu
Wi-fi ovládání
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| EAN: | 3838782898303 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 97 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
