FARMINA N&D Ocean Dog Salmon, Cod, Cantaloupe, Melon Adult Medium&Maxi - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPFRMKAS0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez konzervačních látek
Ano
Bez sóji
Ano
Hmotnost
12 kg
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ zvířete
Pes
Psí plemeno
Všechna plemena středních a velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Příchuť krmiva
Treska
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez cukru
Ano
Další funkce
Bez lepku
Typ balení
Taška
Hlavní příchuť
Ryby
Velikost plemene
Střední a velké (11-44 kg)
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
FARMINA N&D Ocean Canine
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
30%
Obsah tuku
18%
Hrubý popel
8,5%
Hrubá vláknina
2,9%
Obsažená vlhkost
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.3 kg |
| EAN: | 8010276039330 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
