Ergonomická kancelářská židle Activejet T5 Černá
Kód: FOEACJBIU0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rámečku
Černá
Opěrka pro ruce
Ano
Barva sedadla
Černá
Čelo
Ano
Barva opěrky zad
Černá
Materiál kol
Plast
Otočná kolečka
Ano
Barva základny
Černá
Počet koleček
5 kolo/kola
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
127 cm
Šířka
620 mm
Výška (min.)
115 cm
Hloubka
500 mm
Hmotnost
13 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
650 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
320 mm
Šířka balení
600 mm
Ergonomie
Ovládání rozestupu
Ano
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.37 kg |
| EAN: | 5901443391968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 710 mm |
| Délka balení: | 750 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
