Elica Era C Podvěsný Hliník, Bílá 700 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Roční spotřeba energie
71 kWh
Vzhled
Model
Podvěsný
Barva
Hliník, Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
535 mm
Hloubka
330 mm
Výkon
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída účinnosti osvětlení
D
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Typ odsávání
Potrubí
Maximální recirkulační výkon
368 m³/h
Maximální výkon odsávání
700 m³/h
Hlučnost
66 dB
Počet rychlostí
3
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet filtrů
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
3 W
Typ žárovky
LED
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
39864
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.894 kg |
| EAN: | 8020283045422 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 352 mm |
| Šířka balení: | 634 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
