Elica ERA C IX/A/52 Vestavěný Šedá 368 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
71 kWh
Vzhled
Model
Vestavěný
Barva
Šedá
Základní materiál
Kov
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
520 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
62 dB
Hlučnost
67 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Recirkulační
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Intenzivní rychlost
Ano
Třída účinnosti osvětlení
D
Maximální výkon odsávání
368 m³/h
Filtrování
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Poloha osvětlení
Zpět
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8020283045446 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
