Elektrický skútr MOTUS Scooty 8,5 Lite
Kód: SKAMTSHUE0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Tyrkysová
Maximální rychlost
20 km/h
Typ displeje
LCD
Voděodolný
Ano
Maximální zátěž
100 kg
Přední blatník
Ano
Maximální výkon
500 W
Čelní světla
Ano
Maximální dosah
19 km
Rozměr zadních pneumatik (imperiální)
21,6 cm (8.5")
Maximální úhel stoupání
15°
Rozměr předních pneumatik (imperiální)
21,6 cm (8.5")
Systém zadní brzdy
Kotoučové brzdy
Model
Elektrický skútr
Protiskuzový úchop
Ano
Zadní světlo
Ano
Stojánek
Ano
Vestavěný displej
Ano
Nabíječka
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Sklopný
Ano
Tempomat
Ano
Systém KERS
Ano
Zvukový signál
Ano
Přední brzda
Regenerační
Stavební materiál
Hliník
Příkon
Napětí baterie
36 V
Kapacita baterie
6 Ah
Výkon motoru
250 W
Doba nabíjení
3-4 h
Hmotnost a rozměry
Šířka
440 mm
Délka
1040 mm
Hmotnost včetně balení
12,7 kg
Hmotnost
12,2 kg
Výška
1040 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5901821999113 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 1110 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
