Elektrický skútr MOTUS Scooty 10 GEN 5 350W
Kód: SKAMTSHUE0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální rychlost
20 km/h
Typ displeje
LCD
Reflexní prvky
Ano
Zadní světlo
Ano
Rozměr předních pneumatik (imperiální)
25,4 cm (10")
Systém zadní brzdy
Bubnové brzdy
Rozměr zadních pneumatik (imperiální)
25,4 cm (10")
Voděodolný
Ano
Model
Elektrický skútr
Barva
Tyrkysová
Maximální dosah
65000 m
Maximální úhel stoupání
20°
Bluetooth
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Vestavěný displej
Ano
Tempomat
Ano
Přední blatník
Ano
Stojánek
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Systém KERS
Ano
Zvukový signál
Ano
Maximální zátěž
120 kg
Čelní světla
Ano
Stavební materiál
Hliník
Instrukce
Ano
Sklopný
Ano
Příkon
Doba nabíjení
7 - 8 h
Výkon motoru
350 W
Kapacita baterie
15 Ah
Napětí baterie
36 V
Maximální výkon
700 W
Hmotnost a rozměry
Výška
1170 mm
Hmotnost včetně balení
19,1 kg
Šířka
472 mm
Hmotnost
17,8 kg
Délka
1200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5901821999359 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 555 mm |
| Šířka balení: | 1185 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
