Elektrický gril Black+Decker BXGR2000E
Kód: AGDBDEGRE0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Odkapávací tácek
Ano
Plocha grilu
754 cm²
Vestavěný displej
LCD
Typ ovládání
Knoflík
Časovač
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Chlazený úchyt
Ano
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Odnímatelné grilovací desky
Ano
Barva
Ocel
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Vstupní napětí
230 - 240 V
Frekvence pohybové interpolace
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
344 mm
Šířka
345 mm
Výška
145 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.725 kg |
| EAN: | 8432406680036 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
