Elektrická trouba MPM MPE-17/T 48 l 1800 W Černá
Kód: AGDMPMMPI0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Barva
Černá
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ne
Uchycení dveří
Dolů
Materiál dvířek
Sklo
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Umístění přístroje
Pracovní deska
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Hloubka
462 mm
Šířka
661 mm
Hmotnost
9,7 kg
Výška
403 mm
Hmotnost včetně balení
11,6 kg
Obsah balení
Počet pečicích plechů
1
Včetně grilovacího roštu
Ano
Plech na pečení
Ano
Držadlo pečicího plechu
Ano
Gril
Ano
Ergonomie
Signál připravenosti
Ano
LED indikátory
Výkon
Typ časovače
Mechanický
Bezpečnostní spínač
Ano
Wi-fi ovládání
Ne
Protiskluzové nožky
Ano
Doba časovače
60 min
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Konvekční vaření
Ano
Výkon trouby
1800 W
Počet pecí
1
Vyhřívání shora
Ano
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Spodní vyhřívání
Ano
Rozsah termostatu trouby
90 - 230 °C
Typ trouby
Elektrická trouba
Celková vnitřní kapacita trouby
48 l
Čistá kapacita trouby
48 l
Velikost trouby
Malá
Počet roštů
1 police/polic
Celkový výkon trouby
1800 W
Pekárna na chleba
Schopnost péci chleba
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.22 kg |
| EAN: | 5903151074683 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 615 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
