Ebook Onyx Boox Palma 2 Pro 6,13" E-Ink Kaleido 3 128GB Wi-Fi Black
Kód: MULONYCZE0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Zadní kamera
Ano
Zabudovaný mikrofon
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Čtečka otisků prstů
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Výška
159 mm
Hloubka
8,8 mm
Hmotnost
170 g
Software
Poskytovaný operační systém
Android 15
Možnosti připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.1
Wi-Fi
Ano
Konektor USB
USB typu C
Integrovaná čtečka kamerových karet
Ano
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
128 GB
Vnitřní paměť
8 GB
Obrazovka
Antireflexní obrazovka
Ano
Podsvětlení displeje
Ano
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
15,57 cm (6,13")
Rozlišení displeje
824 x 1648 px
Baterie
Kapacita baterie
3950 mAh
Obsah balení
Klíč na SIM kartu
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
USB typu C
Stručný návod
Ano
Záruční list
Ano
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
PRC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 6949710311249 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
