De’Longhi ECAM 22.115.B Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0263
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1450 W
Režim úspory energie
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 kg
Výška
350 mm
Šířka
230 mm
Hloubka
430 mm
Další charakteristiky
Aromatická konvička
Ano
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Počet nastavení brusky
13
Typ produktu
Espresso kávovar
Systém na horkou vodu
Ano
Ohřívač šálku
Ne
Nastavitelné množství vody
Ano
Objem zásobníku vody
1,8 l
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Počet odtoků
2
Maximální provozní tlak
15 bar
Nastavitelný mlýnek
Ano
Vodní filtr
Ano
Kapacita v šálcích
14 hrnků
Typ kávovaru
Plně automatické
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Topný systém
Termoblok
Vestavěný mlýnek
Ano
Typ náplně
Mletá káva
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Podsvětlený vypínač
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Barva
Černá
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Otočné
Nastavitelná výška stojánku na šálek
Ano
Funkce standby
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.82 kg |
| EAN: | 8004399022911 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
