CHIEFTEC UNI BS-10B-300-FOB
Kód: OBUCHFOBU0109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Maximální délka grafické karty
25 cm
Boční okno
Ne
LED indikátory
Ano
Osvětlení
Ne
Model
PC
Maximální výška CPU chladiče
12 cm
Protiprachový filtr
Ne
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Tlačítko zap/vyp
Ano
Materiál
Kov
Panel(y) z tvrzeného skla
Ne
Počet expanzních slotů
4
Vhodné pro
Domov/kancelář
Počet 3,5" pozic
1
Tlačítko reset
Ne
Formát
Mini Tower
Barva
Černá
Počet 2.5" pozic
2
Hmotnost a rozměry
Šířka
145 mm
Výška
343 mm
Hloubka
290 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Audio vstup/výstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Čtečka paměťových karet SD
Ano
Počet portů USB 2.0 typu A
2
Chlazení
Instalované přední ventilátory
Ne
Instalované boční ventilátory
Ne
Podporované průměry zadních ventilátorů
80
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované zadní ventilátory
Ne
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 0753263077523 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
