Chieftec IX-03B ITX-Tower Černá 85 W
Kód: OBUCHFITX0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Boční okno
Ne
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
LED indikátory
Ano
Počet 2.5" pozic
1
Počet 3,5" pozic
1
Barva
Černá
Vestavěné reproduktory
Ne
Počet interních 3,5" pozic
1
Hmotnost a rozměry
Hloubka
220 mm
Výška
197 mm
Šířka
63 mm
Tloušťka materiálu
0,6 mm
Napájení
Napájecí zdroj
85 W
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 4710713233867 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
| Model: | PC |
| Vhodné pro: | Domov/kancelář |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
