Canon 2995C010A nezařazeno
Kód: PERCANSKA0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skenery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 4549292119770 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 332 mm |
| Šířka balení: | 438 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
