Camry CR 7421 elektrická deka/polštář Elektrická přikrývka 2x 60 W
Kód: AGDADLKPE0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
1600 mm
Šířka
1800 mm
Technické údaje
Vstupní frekvence
50 / 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Časovač odloženého startu
Ano
Příkon
60 W
Počet osob
2 člověk/lidí
Počet teplotních nastavení
8
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Odnímatelný kabel
Ano
Obrazovka
Displej
LCD
Osvětlení displeje
Ano
Materiál
Materiál
Polyester, Syntetická vlna
Praní
Omyvatelný
Ano
Maximální prací teplota
30 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.31 kg |
| EAN: | 5902934832601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 457 mm |
| Šířka balení: | 412 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
