CALIBRA Verve Medium & Large Salmon and Herring - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středních a velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Bez sóji
Ano
Hmotnost
12 kg
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Řada
CALIBRA Verve
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Budování svalů
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Losos
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
8%
Bílkoviny
30%
Obsažená vlhkost
10%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8594062087816 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
